Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Zegar

Kalendarz

Po Wt Śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Opłatek Seniorów.

W dniu 09.12.2017r. spotkali się seniorzy sołectwa Paniowy na dorocznym spotkaniu opłatkowym zorganizowanym przez Sołtysa i Radę Sołecką. W spotkaniu uczestniczyło około stu seniorów naszego sołectwa.


Zapraszamy do obejrzenia GALERII.

I znów wstrząs.

Kolejny wstrząs.

Wstrząs górotworu.

Newsy

Interpelacje.


Zaproszenie.

Ogłoszenie.

Najistotniejszą częścią Studium Transportowego są badania ankietowe prowadzone na losowej, reprezentatywnej próbie 16 052 gospodarstw domowych z obszaru centralnej części województwa śląskiego, ale także w kilku gminach województwa opolskiego i małopolskiego. Badaniem objęci będą zarówno dorośli, młodzież, jak i dzieci (od 6 roku życia). W imieniu najmłodszych wypowiedzą się ich rodzice lub opiekunowie. Wywiady będą realizowane od wtorku do soboty. Badanie przeprowadzą ankieterzy, którzy wypełnią z mieszkańcami „dzienniczek podróży” i zapytają o to, jak poruszali się oni w dniu poprzedzającym wywiad. Każdy ankieter będzie posiadał imienny identyfikator, a w razie wątpliwości jego tożsamość będzie można potwierdzić pod nr bezpłatnej infolinii KZK GOP: 800 16 30 30, bądź na stronie internetowej www.StudiumTransportowe.pl w zakładce – sprawdź ankietera. W Mikołowie wytypowanych zostało 168 gospodarstw domowych.

Przeprowadzone zostaną również:

- Badanie ankietowe przy centrach handlowych i na parkingach wielkopowierzchniowych – w Mikołowie CH Auchan, parking przy ul. Żwirki i Wigury 4

- Badanie ankietowe pasażerów na przystankach komunikacji regionalnej i międzyregionalnej –wytypowano dworzec/przystanki: Dworzec PKP, Wygoda Skrzyżowanie, Mikołów Jamna;

- Badanie ankietowe pasażerów na głównych przystankach – Mikołów Dworzec PKP, Wygoda skrzyżowanie, Plac 750 –lecia;

Informacja.UWAGA !


Otwarcie placu zabaw.

W Paniowach w dniu 04.07.2017 roku otwarto plac zabaw zrealizowany w ramach II edycji Budżetu Obywatelskiego.

Uroczystego przecięcia wstęgi dokonał Pan Burmistrz Mateusz Handel wraz z wnioskodawcą radnym Krzysztofem Rogalskim.

Zapraszamy dzieci do korzystania.

Ogłoszenie.

W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie przedstawicielek Rady Rodziców naszej szkoły z udziałem Radnego i zarazem Sołtysa Krzysztofa Rogalskiego z Burmistrzem Mikołowa Stanisławem Piechulą, którego tematem wiodącym była rozbudowa naszej szkoły.

Burmistrz Mikołowa w obecności uczestników spotkania zdeklarował się, że do końca obecnej kadencji powstanie projekt rozbudowy.

Niezależnie od dzisiejszego spotkania na wniosek Radnego Krzysztofa Rogalskiego w czerwcu br. Komisja ds Społecznych Rady Miasta Mikołów przeprowadzi wizję wyjazdową na terenie naszego przedszkola.
Wygenerowano w sekund: 0.38
2,081,957 unikalne wizyty