Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Zegar

Kalendarz

Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Sprawozdania.
Ogłoszenia.

Tłusty wtorek PZERiI.

Już wtorek nasi emeryci i renciści spotkali się, aby posmakować krepli.

Zdjęcia można obejrzeć w GALERII.

Info Sołtysa.

OSP Paniowy

1. W końcówce minionego roku został zakupiony za 5250 złotych defibrylator. Fundusze na zakup tego urządzenia zostały wygospodarowane ze środków sołeckich. W dniu 22.01.2018 roku nastąpiło przekazanie zakupionego urządzenia Strażakom naszej OSP.

2. W wigilię zeszłego roku w pożarze jedna z rodzin w Mikołowie straciła cały swój dobytek. Z inicjatywy Strażaków, Sołtysa oraz członków Rady Sołeckiej na terenie naszego sołectwa została przeprowadzona zbiórka potrzebnych rodzinie rzeczy. Zebrane dary zostaną przekazane poszkodowanej przez ogień rodzinie.

Zdjęcia można obejrzeć w GALERII.

Dzień Babci i Dziadka.

Babcie i Dziadkowie zostali zaproszeni do Przedszkola im. Wróbelka Elemelka aby razem ze swoimi wnukami celebrować to ważne święto.
Zdjęcia znajdują się w GALERII.

Uwaga! Wstrząsy.


Koncert kolęd w wykonaniu paniowskiej Scholi.


Pozostałe zdjęcia znajdują się w GALERII.

Wycieczka do Kalwarii Zebrzydowskiej.

W sobotę, 20 stycznia, grupa Paniowian udała się do Kalwarii Zebrzydowskiej, gdzie m.in obejrzała jasełka i spotkała się z Bratem Danielem.


Zdjęcia można obejrzeć w GALERII.

Pasterka.


Zdjęcia z Pasterki znajdują się w GALERII.

Ogłoszenia.

1. Na wniosek Radnego naszego okręgu zostały dodatkowo wyznaczone punkty, gdzie można bezpłatnie zaopatrzyć się w dodatkowe worki przeznaczone do segregowanego zbierania śmieci, w przypadku Paniów jest to kiosk położony na parkingu obok kościoła, w worki można zaopatrywać się w godzinach otwarcia kiosku.

2. Na stronie internetowej sołectwa, jak również na tablicach ogłoszeń, od pewnego czasu zamieszczane są informacje o występujących wstrząsach generowanych przez zakłady górnicze. W interesie mieszkańców, którzy wykryli jakiekolwiek uszkodzenia w swoich nieruchomościach jest, aby niezwłocznie po ujawnieniu takiej szkody swoje roszczenia zgłaszali do
właściwego zakładu górniczego, który wygenerował wstrząs. Dlatego też wychodząc na przeciw oczekiwaniom takie informacje są rozpowszechniane przy użyciu dostępnych środków.
Wygenerowano w sekund: 0.03
2,467,878 unikalne wizyty