Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Zegar

Kalendarz

Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Wstrząs górotworu.

Newsy

Interpelacje.


Zaproszenie.

Ogłoszenie.

Najistotniejszą częścią Studium Transportowego są badania ankietowe prowadzone na losowej, reprezentatywnej próbie 16 052 gospodarstw domowych z obszaru centralnej części województwa śląskiego, ale także w kilku gminach województwa opolskiego i małopolskiego. Badaniem objęci będą zarówno dorośli, młodzież, jak i dzieci (od 6 roku życia). W imieniu najmłodszych wypowiedzą się ich rodzice lub opiekunowie. Wywiady będą realizowane od wtorku do soboty. Badanie przeprowadzą ankieterzy, którzy wypełnią z mieszkańcami „dzienniczek podróży” i zapytają o to, jak poruszali się oni w dniu poprzedzającym wywiad. Każdy ankieter będzie posiadał imienny identyfikator, a w razie wątpliwości jego tożsamość będzie można potwierdzić pod nr bezpłatnej infolinii KZK GOP: 800 16 30 30, bądź na stronie internetowej www.StudiumTransportowe.pl w zakładce – sprawdź ankietera. W Mikołowie wytypowanych zostało 168 gospodarstw domowych.

Przeprowadzone zostaną również:

- Badanie ankietowe przy centrach handlowych i na parkingach wielkopowierzchniowych – w Mikołowie CH Auchan, parking przy ul. Żwirki i Wigury 4

- Badanie ankietowe pasażerów na przystankach komunikacji regionalnej i międzyregionalnej –wytypowano dworzec/przystanki: Dworzec PKP, Wygoda Skrzyżowanie, Mikołów Jamna;

- Badanie ankietowe pasażerów na głównych przystankach – Mikołów Dworzec PKP, Wygoda skrzyżowanie, Plac 750 –lecia;

Informacja.UWAGA !


Otwarcie placu zabaw.

W Paniowach w dniu 04.07.2017 roku otwarto plac zabaw zrealizowany w ramach II edycji Budżetu Obywatelskiego.

Uroczystego przecięcia wstęgi dokonał Pan Burmistrz Mateusz Handel wraz z wnioskodawcą radnym Krzysztofem Rogalskim.

Zapraszamy dzieci do korzystania.

Ogłoszenie.

W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie przedstawicielek Rady Rodziców naszej szkoły z udziałem Radnego i zarazem Sołtysa Krzysztofa Rogalskiego z Burmistrzem Mikołowa Stanisławem Piechulą, którego tematem wiodącym była rozbudowa naszej szkoły.

Burmistrz Mikołowa w obecności uczestników spotkania zdeklarował się, że do końca obecnej kadencji powstanie projekt rozbudowy.

Niezależnie od dzisiejszego spotkania na wniosek Radnego Krzysztofa Rogalskiego w czerwcu br. Komisja ds Społecznych Rady Miasta Mikołów przeprowadzi wizję wyjazdową na terenie naszego przedszkola.

Zaproszenie.


Bezpieczeństwo.


Historia.

Wygenerowano w sekund: 0.03
2,467,782 unikalne wizyty